3. edycja Live In Studio pod patronatem Kasety Polskiej!

Live in Studio rekrutacja grafika

Grasz w zespole? Lubisz się pokazywać i planujesz zrobić nieco zamieszania na polskiej scenie muzycznej?

Wkrótce rozpoczyna się trzecia edycja Live in Studio!

Live in Studio to cykl internetowych koncertów, na których występują wyjątkowi, niezależni artyści. Koncerty odbywają się w doskonałych, niemal sterylnych warunkach profesjonalnego studia nagraniowego pod czujnym okiem kamer, a publiczność śledzi je na żywo na YouTube. Po zakończeniu transmisji materiał automatycznie publikowany jest jako Video On Demand, można więc oglądać występ wiele razy, a muzycy mogą wykorzystywać wideo w celach promocyjnych. Adresatami projektu są twórcy, którzy mają do zaproponowania coś świeżego, interesującego i ambitnego, a także odbiorcy gotowi zboczyć z przetartych szlaków w poszukiwaniu nowych wrażeń muzycznych. Studiem koncertowym jest już tradycyjnie Quality Studio przy ul. Konwiktorskiej 7 w Warszawie.

Organizatorem projektu jest Fundacja na rzecz Autentyczności w Muzyce, której misją jest  wspieranie młodej sceny muzycznej – strefy wolności twórczej, zaangażowania i szczerej pasji. Projekt Live in Studio realizowany będzie już po raz trzeci. W minionych dwóch latach odbyło się 10 transmitowanych na żywo koncertów, które obejrzało łącznie ponad 40 tysięcy widzów. Artyści wyłonieni zostali spośród ponad 400 zgłoszeń. Koncerty wciąż można oglądać na kanale: www.youtube.com/fundacjaFAM .

W bieżącej edycji Fundacja po raz pierwszy skorzysta z mechanizmu finansowania społecznościowego. Przed każdym z koncertów na portalu wspieramkulture.pl uruchomiona zostanie zbiórka funduszy na realizację techniczną wydarzenia, w którą włączy się partner projektu – marka Grolsch. Crowdfunding będzie również istotnym elementem strategii promocyjnej wydarzeń. Dla wspierających przewidziane są atrakcyjne nagrody, a włączenie się do akcji będzie okazją do wspólnej zabawy i wyrażenia poparcia dla ulubionych artystów.

Chcesz wziąć udział w projekcie? Zgłoś się tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>