Chorzy i ich pierwszy singiel z nadchodzącego krążka

zespół Chorzy

Nieznośna lekkość hitów – to tytuł drugiego już krążka szczecińskiego zespołu Chorzy.

Premiera materiału zaplanowana jest na 22 kwietnia, a pierwsze publiczne wystąpienie z nowym albumem odbędzie się podczas specjalnego koncertu w Rocker Clubie.

Po dobrze przyjętym przez fanów debiucie – Kill’em All, Chorzy nie osiedli na laurach. Ciężko pracowali nad nowymi dźwiękami, które po godzinach prób w pocie czoła, zapisali na taśmach. Każdej taśmie nadano hitowy tytuł. Bogu ducha winny diabeł, Wierny przez całą noc, Cienko nas widzę zza grubych krat, Naucz się grać na własnych łańcuchach, czy Jedzenie robi mnie w balona to tylko kilka spośród czternastu niekwestionowanych przebojów, które znajdują się na drugim, nieznośnie lekkim studyjnym albumie Chorych. Do współpracy zespół zaprosił również cenione osobowości polskiej sceny muzycznej, m.in. Czesława MozilaKrzysztofa ZalewskiegoCeZika i Damiana Ukeje.

Świąteczny królik przyniósł również prezent od Szczecinian – zapowiedź tego co nas czeka. Macie mi to puścić w radiu promuje nadchodzącą płytę.

Muzyka chorych zbacza z torów mainstreamu. Swoim klimatem sięgają do naszych czasów licealnych, kiedy na topie były takie zespoły jak Farben Lehre, Strachy na Lachy, czy Akurat. Jest to ciekawa odskocznia, od świetnie rozwijającej się obecnie elektroniki.

Kaseta Polska z przyjemnością objęła patronatem nadchodzące wydawnictwo. Trzymamy za chłopaków kciuki i na platformie crowdfoundingowej Wspieram.to, pomagamy zebrać fundusze niezbędne do wydania krążka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>