Dwa pokoje prezentują debiutancki teledysk do piosenki „To już?”

Dwa Pokoje fot. Panna Tutli Putli

Dwa pokoje tworzą Agata i Wojtek. Poznali się w 2011 roku i wspólnie zaczęli marzyć o wydaniu autorskiego, bardzo osobistego albumu.

Rozpoczęli pracę, potem razem zamieszkali, wzięli ślub i tak powstały Dwa pokoje.

Dwa pokoje to muzyka, tworzona powoli, w nutach i nagraniach, a nie na komputerze. To teksty, opowiadające o granicy pomiędzy rzeczywistością a wyobraźnią, marzeniami i przywidzeniami.  Agata i Wojtek są nie tylko autorami słów i muzyki, ale również producentami debiutanckiego singla. Za pomysł i reżyserię teledysku odpowiadają Piotr Matejkowski i Jakub Burakiewicz – autorzy docenionych klipów dla zespołu RYSY i Tomka Makowieckiego. W roli głównej wystąpił wrocławski choreograf i tancerz Tomasz Pomersbach. Nad realizacją nagrań i miksem czuwał Jacek Trzeszczyński realizator płyt takich jak: „Prąd” Natalii Przybysz oraz „Mamut” Fisz Emade Tworzywo. Partię kwartetu smyczkowego wykonał Atom String Quartet. Zespół przygotowuje obecnie debiutancką EP – kę, która ukaże się wiosną 2016 roku, nakładem Postpost – wytwórni związanej z zespołem Jazzpospolita, którego Wojtek jest współzałożycielem. Jej premierę poprzedzać będzie drugi singiel pt. „Nie dziś”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>