KONTAKT

adres e-mail: kasetapolska@gmail.com

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy otwarte na różnego rodzaju współpracę z artystami i wydawcami, innymi redakcjami, czytelnikami.

ARTYSTO/WYDAWCO

  • Jeśli chcesz, żeby Kaseta napisała recenzję Twojego nowego materiału – napisz do nas! Do wiadomości prosimy o załączenie nagrań w dobrej jakości, zdjęć oraz krótkiej notki. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Recenzja + nazwa zespołu/artysty”.
  • Jeśli chcesz, żeby Kaseta dodała Twój profil do bazy artystów – napisz do nas! Do wiadomości załączcie zdjęcie i notatkę. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Baza + nazwa zespołu/artysty”.
  • Jeśli są Państwo zainteresowani, żeby Kaseta promowała Waszych artystów prosimy o przesłanie materiałów dla mediów. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Promocja + nazwa wydawcy + nazwa zespołu/artysty”.

PATRONAT MEDIALNY

  • Jeżeli chcesz, aby Kaseta objęła patronatem Twoją płytę/trasę koncertową/ festiwal/ projekt itp. – napisz do nas w celu ustalenia szczegółów naszej oferty. Prosimy o załączanie do wiadomości całego materiału lub płyty CD/ informacji o planowanym przedsięwzięciu. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Patronat medialny + nazwa”.

*Zastrzegamy sobie prawo do subiektywnego wyboru materiału, który obejmujemy patronatem, i który ukazuje się na naszym portalu. Nie zamieszczamy nic, co nie spełnia naszych oczekiwań i nie wpasowuje się w nasz kanon. Dodatkowo informujemy, że akceptujemy TYLKO polskich artystów oraz składy międzynarodowe, w których skład wchodzą Polacy.

INNE

  • Jeśli masz lekkie pióro, interesuje Cię polska muzyka, masz coś do powiedzenia i chciałbyś dla nas pisać – napisz do nas. W wiadomości napisz o sobie i załącz dwa napisane przez siebie teksty o tematyce muzycznej. Współpraca ta ma charakter wolontariatu. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „Wolontariat”.
  • Jeśli byłeś na koncercie i chcesz podzielić się z innymi wrażeniami – napisz do nas. Do wiadomości załącz relację z wydarzenia, ewentualne zdjęcia/filmiki. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Relacja”.
  • Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem konkursu poprzez nasz portal – prosimy o wiadomość z tematem: „Konkurs + nazwa”.
  • W przypadku chęci nawiązania jakiejkolwiek innej współpracy prosimy w temacie wpisać „Współpraca”.