NOWY TELEDYSK 30DAYSOFLINE OTĘPIAŁY – VIDEO LIVE SINGLE SESSION

Sample youtube image.

Dziś odbywa się na kanale YouTube Vevo oficjalna premiera nowego teledysku 30daysofline pt. „Otępiały”. Materiał zarejestrowany został 20 października br. a za wideo i montaż odpowiedzialni byli Łukasz Sowiński i Michał Muller. Singiel „Otępiały” nagrał i zmiksował Piotr Kołodyński. Wydawnictwo dostępne jest już w formie cyfrowej za pośrednictwem Bancamp EP i ukazało się w niezależnej wytwórni Make Music Agency.

Kaseta Polska bardzo lubi takich artystów i daje im pełne poparcie, szczególnie kiedy zabierają się za takie projekty. Z przyjemnością patronujemy tej sesji. A Was zachęcamy do zapoznania się z zespołem.

30daysofline to formacja Indie rockowa ze Świecia. Ich utwory opowiadają o tolerancji, czerpaniu radości z życia, miłości, oraz o tym, że nie wszystko co jest zwane „passe” czyli przebrzmiałe i niemodne, musi być złe. Czerpią inspiracje z różnych źródeł, a wśród swoich ulubionych kapel Indie rockowych wymieniają: Foals, The Drums, Two Door Cinema Club, Vampire Weekend czy The Maccabees. Grupa posiada bogate doświadczenie sceniczne, od koncertów w klubach po koncerty plenerowe z gwiazdami estrady. W sojej dyskografii mają ciepło przyjęte zarówno przez fanów jak i media EP – „Kontrasty”, „Odczaruj”. Singiel „Otępiały” jest zapowiedzią płyty długogrającej, którą 30daysofline zamierza zaprezentować w 2015 roku.

A&K

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>