Pierwszy koncert Live In Studio za nami [RELACJA]

screen1

Wczoraj odbył się pierwszy koncert w ramach projektu Live In Studio, podczas którego Eleanor Gray dali pół godzinny koncert transmitowany za pośrednictwem serwisu Youtube. Był to nasz pierwszy koncert w takiej formie i musimy przyznać, że chłopaki swoim energetycznym graniem wywołali w naszych domach atmosferę koncertową.

Mimo wyczuwalnego początkowego stresu, z każdą chwilą wokalista czuł się coraz pewniej i sypał żartami niczym Karol Strasburger rozluźniając atmosferę. Eleanor Gray zaprezentowali siedem utworów o bardzo melodyjnym brzmieniu. Alanowi nie można odmówić bardzo przyjemnej barwy głosu. Perkusja, dwa basy i gitara elektryczna razem współgrały na poziomie Kings Of Leon, czy Muse. Słysząc ich w radio, można by ich wziąć za rockową, brytyjską kapelę. Ostatni kawałek Born To Belive, dedykowany wszystkim oglądającym i publiczności w studio, będąc niesamowicie energetyzującym pozostawił pewien niedosyt. Chcemy więcej!

Bardzo się cieszymy, że patronujemy projekt Live In Studio. Jest to ciekawa przygoda dla zespołów a  i na pewno szansa na pootwieranie różnych drzwi. Tego życzymy wszystkim zespołom. Eleanor Gray poprzeczkę zawiesił wysoko – liczymy, że z każdym miesiącem będzie jeszcze lepiej!

Kolejny koncert już 10 lutego. A jeżeli przegapiliście wczorajszy stream, możecie nadrobić zaległości.
A&K

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>