Płyta tygodnia – Hey w Filharmonii. Szczecin Unplugged

hey_unplugged_cover

HEY w Filharmonii. Szczecin Unplugged – to zapis koncertu, na którego repertuar składają się doskonale znane nam wszystkim utwory.

Wykonane zostały w zupełnie nowych opracowaniach, w nowym kontekście i nowym miejscu – Filharmonii w Szczecinie.

Na potrzeby koncertu skład zespołu został poszerzony o doborowe grono muzyków Orkiestry szczecińskiej Filharmonii. Szlachetne brzmienie instrumentów orkiestrowych, na których zagrali szczecińscy filharmonicy oraz muzycy towarzyszący zespołowi na koncertach HEY Unplugged, doskonale rozbudowało warstwę muzyczną utworów zespołu. Większości z utworów zebranych na tym krążku w wersji bez prądu jeszcze nie słyszeliście, żadnego w takim opracowaniu.

Poniekąd koncert jak i sama płyta to sentymentalny powrót do domu. Szczecin to przecież miasto, z którego HEY wypłynęło na szerokie wody.

Płyta powstała dzięki otwartości i wsparciu Filharmonii w Szczecinie. Projekt jest również współfinansowany ze środków Miasta Szczecin oraz powstał przy wsparciu EcoGeneratora, sponsora cyklu ENERGICO.

Track list:

1. Intro
2. A Ty
3. Boję się
4. Chiński urzędnik państwowy
5. Kto tam? Kto jest w środku?
6. Lot pszczoły nad tymiankiem
7. Mimo wszystko
8. R.E.R.E.
9. Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan
10. Stygnę
11. Umieraj stąd!
12. Wczesna jesień
13. Wilk vs. kot
14. Woda

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>