Premiera trzeciego singla BOKKI!

Sample youtube image.

Dziś premiera trzeciego singla BOKKI!

BOKKA to jeden z najbardziej niezwykłych projektów tego roku na polskiej scenie muzycznej. Rok po premierze debiutanckiej płyty członkowie zespołu rozpoczynają prace nad drugim albumem. Przed przerwą dzielą się z fanami trzecim singlem – „Violet Mountain Tops“.

BOKKA od początku działa incognito, kierując uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – muzykę. Zaskakują oryginalnością, dojrzałością brzmienia oraz wyjątkową estetyką teledysków. Niespełna rok od debiutu mają za sobą blisko 40 koncertów w Polsce i zagranicą, m.in.: Open’er Festival, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie i brytyjski The Great Escape. Po tak intensywnym okresie zespół uznał, że jest gotowy na drugą płytę. BOKKA ogranicza więc działalność koncertową i zamyka się w studio. Zanim to się jednak stanie, zespół dzieli się z fanami swoim ulubionym utworem z płyty.

To nie koniec niespodzianek. W grudniu na rozdaniu nagrody „Nocne Marki“ dowiemy się czy BOKKA zostanie „Zespołem Roku“ według czytelników Aktivista.

Od zespołu o singlu:
“Violet Mountain Tops” to nasz najbardziej 80’sowy kawałek, nawet roboczo nazywaliśmy go „80’s baby”. Jest wesoły i smutny zarazem. W zależności od nastroju chcę się przy nim albo potańczyć, albo coś przemyśleć. Taki wycinek samotności, która czai się w snach. Zarówno tych złych, z których pragniemy się jak najszybciej obudzić, jak i dobrych, kiedy będąc zupełnie sami przeżywamy coś niewyobrażalnego, np. lecimy ponad fioletowymi górami.O tym właśnie jest tekst piosenki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>