Projekt Live in Studio – edycja 2

LIVE IN STUDIO foto1

Gorąco zachęcamy Was do zapoznania się z bardzo ciekawie zapowiadającym się projektem, który Kaseta Polska z wielką przyjemnością zdecydowała się objąć patronatem medialnym.

LIVE IN STUDIO to projekt muzyczny, budujący połączenia między niezależnymi twórcami i odbiorcami. Jego ideą jest prezentacja i promocja współczesnej młodej sceny muzycznej – pulsującej życiem, pełnej autentyczności i szczerej pasji. 2. edycja LIVE IN STUDIO potrwa od stycznia do maja 2015. Co miesiąc do udziału w projekcie zaproszony zostanie jeden zespół (lub wykonawca).

Na podstawie zgłoszeń do LIVE IN STUDIO wyłonione zostaną zespoły o wyjątkowej wrażliwości i energii, których muzyka jest poruszająca w sposób nieosiągalny dla typowo komercyjnych artystów-produktów. Muzycy zagrają na koncertach szczególnego rodzaju – wystąpią w studio nagraniowym, a publiczność obejrzy wydarzenie na żywo za pośrednictwem YouTube. Oprócz tego zespoły będą miały możliwość skorzystania ze specjalistycznych konsultacji, a także zostanie dla nich zrealizowany szereg audiowizualnych materiałów promocyjnych.

Organizatorem projektu jest Fundacja na rzecz Autentyczności w Muzyce, wspierająca twórców, którzy chcą zaistnieć na rynku muzycznym, a przy tym decydują się pozostać sobą i wyrażać poprzez muzykę to, co dla nich ważne, głębokie, poruszające. Jednym z najważniejszych zadań Fundacji FAM jest poszukiwanie wraz z artystami odpowiednich form promocji ich muzyki, które nie naruszają ich indywidualności i autentyczności. Misją organizacji jest uczestnictwo i przekształcanie rynku muzycznego, aby był bardziej przyjazny dla fanów i twórców muzyki.

W przekonaniu się o tym, że jest to projekt wart uwagi pomogą Wam materiały z poprzedniej sesji dostępne tutaj.

A&K

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>