Radioaktywny Świat prezentuje nowy teledysk

Radioaktywny Świat

Radioaktywny Świat to zespół z charyzmatyczną wokalistką Gośką ‚Zarazą’ Andrzejewską, grający rocka alternatywnego.

Do sieci trafił ich najnowszy teledysk do utworu Warszawski walc.

Historia przedstawiona w klipie to współczesne, polskie love story osadzone w naszej Warszawie. Teledysk powstał w kooprodukcji polsko-angielskiej.

Pani Zaraz – bo tak brzmi pełny pseudonim artystyczny wokalistki zespołu, poza tym, że jest łysa i charyzmatyczna, jest również aktorką. Przykuwa naszą uwagę nie tylko swoim charakterystycznym wyglądem, ale również potężnym wokalem. W skład zespołu wchodzi ponadto 4 chłopaków: Wojtek – gitara, Maro – bas, Karol – skrzypce, Paweł – perkusja.

Mimo, że mają na swoim koncie już 2 EPki: Radioaktywny Świat (2012)  i Fukushima moja miłość (2013), to mogliście o nich nie słyszeć. Pewne jest jednak to, że media będą się o nich rozpisywać. Szczególnie, że finalizują swój pierwszy długogrający krążek. Trzymamy kciuki za Radioaktywny Świat. Wyraźnych zespołów, z pomysłem na siebie nigdy dość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>