Trasa koncertowa Spragnieni lata trwa!

spragnieni lata

W czerwcu rozpoczęła się trzecia edycja trasy koncertowej Spragnieni lata.

Tymon Tymański – dyrektor artystyczny, w tym roku do współpracy zaprosił gorących artystów: Julię Marcell, Skubasa i zespół xxanaxx.

Znakomici wykonawcy będą promować swoje ostatnie krążki i największe przeboje. Melancholijne ballady Skubasa stopią się z rockowym wokalem Julii Marcell, eteryczny głos Klaudii Szafrańskiej popłynie w eter w towarzystwie mocnych tanecznych brzmień Michała Wasilewskiego. A wszystko to na świeżym powietrzu, w ciepłe letnie wieczory.

Czym wyróżnia się trasa koncertowa Spragnieni Lata?

– Spragnieni Lata to najbardziej inspirująca impreza, z jaką miałem do czynienia. Muzycy nakręcają się nawzajem, dają sobie kopa, rywalizują, ale jednocześnie motywują. To jest niesamowicie pozytywne, energetyzujące uczucie i publiczność to czuje! Dlatego cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tej trasie jako wykonawca, a od tego roku spełniam się jako Dyrektor Artystyczny – mówi Tymon Tymański.

Przed nami jeszcze kilka przystanków:

Kraków (35.07), Wrocław (31.07), Poznań (22.08), Sopot (29.08) i Lublin (19.09).

W najbliższą sobotę w Krakowie wstęp na koncerty jest wolny. Z kim się widzimy? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>