Wizyta w ZOO Katarzyny Groniec [RELACJA]

Katarzyna Groniec

Koncerty Katarzyny Groniec, to coś więcej niż tylko koncerty. To bogate w artystyczne doznania spektakle na najwyższym poziomie. Ma to związek na pewno z jej doświadczeniem, bo poza tym, że jest piosenkarką, to ma na swoim koncie również występy w teatrach. Szczęśliwi Ci, którzy mieli okazję zobaczyć ją na deskach teatru.

Szczęśliwi my, którzy mogliśmy ją ostatnio podziwiać podczas koncertu w krakowskiej Rotundzie. Katarzyna Groniec jest obecnie w trasie zatytułowanej ZOO z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Artystka takiego formatu, zasłużenie ma szerokie grono odbiorców, co też można było zauważyć po wypełnionej sali po brzegi. Koncert rozpoczął utwór Wielka woda. Bezpośrednio do nas zwróciła się dopiero w 3 utworze, fenomenalnie wyśpiewując w trakcie utworu improwizowane ‚witamy Państwa bardzo serdecznie w Zoo z piosenkami Agnieszki Osieckiej‚. Spotkało się to z bardzo żywą reakcją fanów. Później przyszło nam ‚rzewnie’ śpiewać w refrenie z Kasią i całym zespołem ‚oj da oj da da’ nie myląc oczywiście z lichym ‚łoj dana’. Podczas niespełna półtorej godzinnego koncertu dane było nam wysłuchać m.in. Kokainę, ZOO, Piosenkę o życiu ptasim, Dzikuskę, Ja nie chcę spać, Rodzi się ptak, Nim wstanie dzień. w każdym z tych utworów artystka pokazała swoją niezwykłą wrażliwość i sceniczny pazur. Całości towarzyszyła animacja wyświetlana na ekranie, która doskonale współgrała. Wielkie uznanie należy się również zespołowi za muzykę. Aranże oceniamy na bardzo duży plus, a odpowiedzialny jest za nie Łukasz Damrych grający na klawiszach. W skład zespołu wchodzą również Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak (perkusja). Nie obyło się bez bisów, bo obejść by się nie mogło.

Mimo, iż cały koncert odbierało się na siedząco (co było jak najbardziej właściwe), to musimy przyznać, że wybawiłyśmy się świetnie. Na osobę Katarzyny Groniec składa się ogromna charyzma, jeszcze więcej energii i ogromna wrażliwość przekładająca się na świetne interpretacje. Z koncertu wyniosłyśmy duży ładunek pozytywnej siły w połączeniu z kulturalnym uniesieniem.

Trasa jeszcze długa, bukujcie czas i bilety!

A&K

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>